Zamknij
Pon-pt: 8:00-16:00, sob: 8:00-13:00
Telefon: 795 538 930

Mycie ultradźwiękami Inowrocław

Mycie ultradźwiękami Inowrocław

Szukasz specjalistów od czyszczenia DPF w Inowrocławiu? Poznaj EkoTurboDPF, poznaj profesjonalistów!

Jesteśmy grupą specjalistów w dziedzinie mycia ultradźwiękami w Inowrocławiu. Na swoim fachu znamy się jak nikt inny – stąd nasza renoma, która łączy się z profesjonalizmem! Mycie ultradźwiękami w Inowrocławiu jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Pracujemy w najnowszej technologii czyszczenia nowoczesnym sprzętem, który ma bardzo wysokie efekty działania!

Mycie ultradźwiękami Inowrocław

Stawiamy na ekologię!

Misją naszej firmy jest skuteczne wykonywanie naszych usług w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Działamy, używając nowoczesnej myjki do mycia ultradźwiękami w Inowrocławiu, która stworzona jest z myślą o ekologii – nie wykorzystuje do pracy środków chemicznych, które szkodzą otoczeniu! Dbamy o to, by zużywane przez nas części poddawane były recyklingowi.
Mycie ultradźwiękami Inowrocław

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy liderem rynku mycia ultradźwiękami w Inowrocławiu. Bazujemy na maszynach, które wykluczają możliwość popełnienia błędu i dbają o środowisko naturalne. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą pochwalić się wieloma certyfikatami. Dzięki nowoczesnym technologiom skracamy czas wykonywania naszych usług, a na wszystkie procesy, które wykonujemy, udzielamy gwarancji. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów!

Czyszczenie i regeneracja DPF

Mycie myjką ultradźwiękową w Inowrocławiu

Regeneracja turbosprężarek

Sprzedaż nowych turbosprężarek

Skontaktuj się!

Wiadomość wysłana

Błąd. Wiadomość nie została wysłana.