Zamknij
Pon-pt: 8:00-16:00, sob: 8:00-13:00
Telefon: 795 538 930

Czyszczenie DPF Włocławek

Czyszczenie DPF Włocławek

Szukasz specjalistów od czyszczenia DPF we Włocławku? Poznaj EkoTurboDPF, poznaj profesjonalistów!

Jesteśmy grupą specjalistów w regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów. Na swoim fachu znamy się jak nikt inny – stąd nasza renoma, która łączy się z profesjonalną opieką nad filtrami! Czyszczenie DPF we Włocławku jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Pracujemy w najnowszej technologii czyszczenia hydrodynamicznego z użyciem specjalistycznej chemii. Proces czyszczenia zajmuje nam nawet 2 godziny!

Czyszczenie DPF Włocławek

Stawiamy na ekologię!

Misją naszej firmy jest skuteczne dbanie o filtry DPF i o turbosprężarki w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Działamy w obiegu zamkniętym, z udziałem specjalistycznych środków chemicznych, które mają obniżone parametry zagrażające środowisku. Dbamy o to, by zużywane przez nas części poddawane były recyklingowi. Mamy świadomość, że oferując czyszczenie DPF we Włocławku mamy realny wpływ na środowisko naturalne!
Czyszczenie DPF Włocławek

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy liderem rynku czyszczenia filtrów cząstek stałych, bazujemy na maszynach, które wykluczają możliwość popełnienia błędu. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą pochwalić się wieloma certyfikatami. Dzięki nowoczesnym technologiom skracamy czas wykonywania naszych usług, a na wszystkie procesy, które wykonujemy, udzielamy gwarancji. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów!

Czyszczenie DPF we Włocławku

Mycie myjką ultradźwiękową

Regeneracja turbosprężarek

Sprzedaż nowych turbosprężarek

Skontaktuj się!

Wiadomość wysłana

Błąd. Wiadomość nie została wysłana.