Zamknij
Pon-pt: 8:00-16:00, sob: 8:00-13:00
Telefon: 795 538 930

Czyszczenie DPF Inowrocław

Czyszczenie DPF Inowrocław

Szukasz specjalistów od czyszczenia DPF w Inowrocławiu? Poznaj EkoTurboDPF, poznaj profesjonalistów!

Jesteśmy grupą specjalistów w regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów. Na swoim fachu znamy się jak nikt inny – stąd nasza renoma, która łączy się z profesjonalną opieką nad filtrami! Czyszczenie DPF w Inowrocławiu jeszcze nigdy nie było tak proste i skuteczne. Pracujemy w najnowszej technologii czyszczenia hydrodynamicznego z użyciem specjalistycznej chemii. Proces czyszczenia zajmuje nam nawet 2 godziny!

Czyszczenie DPF Inowrocław

Stawiamy na ekologię!

Misją naszej firmy jest skuteczne dbanie o filtry DPF i o turbosprężarki w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Działamy w obiegu zamkniętym, z udziałem specjalistycznych środków chemicznych, które mają obniżone parametry zagrażające środowisku. Dbamy o to, by zużywane przez nas części poddawane były recyklingowi. Mamy świadomość, że oferując czyszczenie DPF w Inowrocławiu mamy realny wpływ na środowisko naturalne!
Czyszczenie DPF Inowrocław

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy liderem rynku czyszczenia filtrów cząstek stałych, bazujemy na maszynach, które wykluczają możliwość popełnienia błędu. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą pochwalić się wieloma certyfikatami. Dzięki nowoczesnym technologiom skracamy czas wykonywania naszych usług, a na wszystkie procesy, które wykonujemy, udzielamy gwarancji. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny i rabaty dla stałych klientów!

Czyszczenie DPF w Inowrocławiu

Mycie myjką ultradźwiękową

Regeneracja turbosprężarek

Sprzedaż nowych turbosprężarek

Skontaktuj się!

Wiadomość wysłana

Błąd. Wiadomość nie została wysłana.